Készült: 2020.06.03.19:14:15 Dinamikus lap

Dr. Gyuga Pál

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2000.05.24.
független 2000.05.25. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Zala megye 3.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Külügyi bizottság Tag 1998.06.25. 1998.12.28.
Idegenforgalmi bizottság Tag 2001.06.19. 2002.05.14.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Agrártudományi Egyetem, Keszthely    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol középfokú