Készült: 2019.10.18.07:05:03 Dinamikus lap

Rózsa Endre

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2008.06.02. 2008.06.03.
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2004.09.13. 2004.09.14.
MSZP frakcióvez. h. 2003.12.22. 2003.12.22.
MSZP frakcióvez. h. 2003.10.13. 2003.10.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.09. Jász-Nagykun-Szolnok megye 6.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Jász-Nagykun-Szolnok megye 6.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 13 375
2002-2006 13 200

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 60    
2002-2006 51    


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
biológia-földrajz szakos általános iskolai tanár Ho Shi Minh Tanárképző Főiskola   1976
földrajz szakos középiskolai tanár József Attila Tudományegyetem Természettudományi Kar 1981
közoktatási vezető Budapesti Műszaki és Gazdasági Egyetem Gazdasági- és Társadalomtudományi Kar 2000