Készült: 2019.10.22.19:43:36 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Közmédiumok gazdálkodását ellenőrző albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.07.11.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


Közmédiumok gazdálkodását ellenőrző albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Molnár László (MSZP) Elnök 2006.07.11. 2010.05.13.  
Molnár Albert (MSZP) Tag 2006.07.11. 2010.05.13.  
Szabados József (MSZP) Tag 2009.09.30. 2010.05.13. Tukacs István (MSZP)
Tukacs István (MSZP) Tag 2006.07.11. 2008.12.01.  
Ágh Péter (Fidesz) Tag 2009.09.30. 2010.05.13. Herényi Károly (független)
Szijjártó Péter (Fidesz) Tag 2006.07.11. 2010.05.13.  
Herényi Károly (MDF) Tag 2006.07.11. 2009.03.19.