Készült: 2020.11.27.15:35:12 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Vasúti közlekedés helyzetét vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2007.11.06.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági és informatikai bizottság


Vasúti közlekedés helyzetét vizsgáló albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szántó János (MSZP) Elnök 2007.11.06. 2008.06.03.  
Gazda László (MSZP) Tag 2007.11.06. 2010.05.13.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2007.11.06. 2010.05.13.  
Podolák György (MSZP) Tag 2007.11.06. 2010.05.13.  
Dr. Suchman Tamás (MSZP) Tag 2007.11.06. 2010.05.13.  
Dr. Szanyi Tibor (MSZP) Tag 2007.11.06. 2010.05.13.  
Dr. Fónagy János (Fidesz) Tag 2007.11.06. 2010.05.13.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 2007.11.06. 2010.05.13.  


 
Vasúti közlekedés helyzetét vizsgáló albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 1 1/2007 2007.11.21. Határozatképes 1:35