Készült: 2020.09.29.11:02:59 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1994.06.28.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság tagjainak változásai (19 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Gellért Kis Gábor (MSZP) Elnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Mészáros István László (SZDSZ) Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
István József (FKGP) Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Árgyelán György (MSZP) Tag 1997.09.30. 1998.06.17.  
Aszódi Ilona Katalin (MSZP) Tag 1994.06.28. 1997.02.23.  
Donáth László (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Godó Lajos (MSZP) Tag 1996.06.18. 1998.06.17.  
Hegyi Gyula (MSZP) Tag 1994.06.28. 1997.03.03.  
Hiesz György (MSZP) Tag 1994.08.30. 1996.05.13.  
Jakab Róbertné (MSZP) Tag 1995.01.31. 1998.06.17.  
Kristyánné Aknai Erzsébet (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Mező István (MSZP) Tag 1997.03.04. 1998.06.17.  
Olasz János (MSZP) Tag 1996.05.14. 1998.06.17.  
Dr. Orosz István (MSZP) Tag 1994.06.28. 1994.08.29.  
Péli Tamás Károly (MSZP) Tag 1994.06.28. 1994.11.28.  
Szabó Katalin (MSZP) Tag 1995.05.09. 1996.06.17.  
Szilágyi Péter (MSZP) Tag 1997.03.11. 1998.06.17.  
Tóth Károly (MSZP) Tag 1994.06.28. 1995.05.08.  
Tóth Pál (MSZP) Tag 1994.06.28. 1997.08.18.  
Vankó Magdolna (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Hága Antónia (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Hajdú Zoltán (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Horváth Vilmos (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Kelemen András (MDF) Tag 1996.04.16. 1997.12.01.  
Dr. Semjén Zsolt (MDF) Tag 1997.12.02. 1998.06.17.  
Dr. Sepsey Tamás (MDF) Tag 1994.07.15. 1996.04.15.  
Dögei Imre (FKGP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Kövér László (FIDESZ-MPP) 1 Tag 1995.09.05. 1995.11.30.  
Pokorni Zoltán (FIDESZ-MPP) Tag 1995.12.01. 1997.11.03.  
Sasvári Szilárd (FIDESZ-MPP) Tag 1997.11.04. 1998.06.17.  
Tirts Tamás (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1995.09.04.  
Dr. Keresztes Sándor (KDNP) Tag 1994.06.28. 1997.07.21.  
Dr. Farkas Gabriella (Néppárt-MDNP) Tag 1996.04.16. 1998.06.17.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság MSZP 10 52.63%
SZDSZ 4 21.05%
MDF 1 5.26%
FKGP 2 10.53%
Fidesz 1 5.26%
Néppárt-MDNP 1 5.26%
Összesen 19 100.00%

Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottságnak nincs albizottsága.