Készült: 2021.09.20.14:01:28 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Szirbik Imre

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
9194/6 A vízgazdálkodásról szóló 1995. évi LVII. törvény módosításáról Szirbik Imre (MSZP) 2009.06.11
6571/97 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Bedő Tamás (MSZP), Szirbik Imre (MSZP), Dr. Buzás Péter (MSZP) 2008.11.07
3860/34 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Szirbik Imre (MSZP) 2007.10.29
2882/3 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetésének végrehajtásáról szóló 2006. évi XCIX. törvény módosításáról Dr. Magda Sándor (MSZP), Godó Lajos (MSZP), Páva Zoltán (MSZP), Érsek Zsolt (MSZP), Korózs Lajos (MSZP), Boldvai László (MSZP), Bedő Tamás (MSZP), Szirbik Imre (MSZP) 2007.05.15