Készült: 2020.07.13.07:12:19 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Vizsgálóbizottság az adós- és bankkonszolidáció körülményeinek tisztázására
Típus vizsgáló
Létrehozás 1995.06.17.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Vizsgálóbizottság az adós- és bankkonszolidáció körülményeinek tisztázására tagjai változásának elrejtése

Vizsgálóbizottság az adós- és bankkonszolidáció körülményeinek tisztázására tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Varga Mihály (FIDESZ-MPP) Elnök 1995.06.17. 1998.06.17.  
Hidasi Rezső (MSZP) Alelnök 1997.04.29. 1998.06.17.  
Keller László (MSZP) Alelnök 1995.06.17. 1996.12.15.  
Dr. Bruszel László (MSZP) Tag 1995.06.17. 1998.06.17.  
Dr. Matyi László (SZDSZ) Tag 1995.06.17. 1998.06.17.  
Ungár Klára (SZDSZ) Tag 1995.06.17. 1998.06.17.  
dr. Raskó György (MDF) Tag 1995.06.17. 1996.03.10.  
Dr. Tímár György (FKGP) Tag 1995.06.17. 1998.06.17.  
Dr. Rubovszky György (KDNP) Tag 1995.06.17. 1997.07.21.  
dr. Raskó György (Néppárt-MDNP) Tag 1996.03.11. 1998.06.17.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Vizsgálóbizottság az adós- és bankkonszolidáció körülményeinek tisztázására MSZP 2 28.57%
SZDSZ 2 28.57%
FKGP 1 14.29%
Fidesz 1 14.29%
Néppárt-MDNP 1 14.29%
Összesen 7 100.00%

Vizsgálóbizottság az adós- és bankkonszolidáció körülményeinek tisztázásáranak nincs albizottsága.