Készült: 2020.09.25.12:14:43 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Ifjúsági és sportbizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Ifjúsági és sportbizottság tagjai változásának elrejtése

Ifjúsági és sportbizottság tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Bakonyi Tibor (MSZP) Elnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Ujhelyi István (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz) 1 Alelnök 2002.05.27. 2002.12.03. Gyürk András (Fidesz)
Gyürk András (Fidesz) Alelnök 2002.12.03. 2004.07.18. Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz) 1
Gyürk András (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Szijjártó Péter (Fidesz) Alelnök 2004.08.27. 2006.05.15. Gyürk András (Fidesz)
Dr. Gémesi György (MDF) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Alföldi Albert (MSZP) Tag 2004.11.03. 2006.05.15. Burány Sándor (MSZP)
Arató Gergely (MSZP) Tag 2002.11.26. 2004.10.04. Nyakó István (MSZP)
Burány Sándor (MSZP) Tag 2004.10.04. 2004.11.02. Arató Gergely (MSZP)
Csige Tamás (MSZP) Tag 2005.12.05. 2005.12.19. Urbán Árpád (MSZP)
Csontos János (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Demus Iván (MSZP) Tag 2005.12.19. 2006.05.15. Csige Tamás (MSZP)
Érsek Zsolt (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Keller László (MSZP) Tag 2004.10.18. 2004.10.25.  
Laboda Gábor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Nyakó István (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.11.26.  
Szitka Péter (MSZP) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Laboda Gábor (MSZP)
Tóbiás József (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Tóth István (MSZP) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Gusztos Péter (SZDSZ)
Török Zsolt (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Keller László (MSZP)
Urbán Árpád (MSZP) Tag 2002.05.15. 2005.11.26.  
Zuschlag János László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.17.  
Balsay István (Fidesz) Tag 2003.06.23. 2006.05.15. Dr. Szakács Imre (Fidesz)
Birkás Tivadar (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Cseresnyés Péter (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz) 1 Tag 2002.12.03. 2004.01.31. Gyürk András (Fidesz)
Erdős Norbert (Fidesz) Tag 2004.08.27. 2004.09.06. Szijjártó Péter (Fidesz)
Fehérvári Tamás (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Gyürk András (Fidesz) Tag 2002.05.27. 2002.12.03. Horváth László (Fidesz)
Horváth László (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Lukács Mihály (Fidesz) Tag 2005.07.04. 2006.05.15. Zsigó Róbert (Fidesz)
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Szakács Imre (Fidesz) Tag 2002.05.27. 2003.06.23. Révész Máriusz (Fidesz)
Szalay Ferenc (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2003.06.23.  
Szalay Ferenc (Fidesz) Tag 2004.02.16. 2006.05.15. Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz) 1
Szijjártó Péter (Fidesz) Tag 2003.06.23. 2004.08.27. Szalay Ferenc (Fidesz)
Wintermantel Zsolt (Fidesz) Tag 2004.09.06. 2006.05.15. Erdős Norbert (Fidesz)
Zsigó Róbert (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2005.07.04.  
Gusztos Péter (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Dr. Világosi Gábor (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Csampa Zsolt (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.11.08.  
Csampa Zsolt (független) Tag 2004.11.08. 2006.05.15.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Ifjúsági és sportbizottság MSZP 10 47.62%
Fidesz 8 38.10%
SZDSZ 1 4.76%
MDF 1 4.76%
független 1 4.76%
Összesen 21 100.00%

Ifjúsági és sportbizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok