Készült: 2020.07.11.17:10:08 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A holocaust roma áldozatainak nemzetközi és hazai kárpótlását vizsgáló bizottság
Típus vizsgáló
Létrehozás 2003.12.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


A holocaust roma áldozatainak nemzetközi és hazai kárpótlását vizsgáló bizottság tagjai változásának elrejtése

A holocaust roma áldozatainak nemzetközi és hazai kárpótlását vizsgáló bizottság tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Rubovszky György (Fidesz) Elnök 2004.03.08. 2006.05.15.  
Gusztos Péter (SZDSZ) Elnök 2004.03.08. 2006.05.15.  
Godó Lajos (MSZP) Tag 2004.03.08. 2006.05.15.  
Németh Erika (MSZP) Tag 2004.03.08. 2006.05.15.  
Nyakó István (MSZP) Tag 2004.03.08. 2006.05.15.  
Farkas Flórián (Fidesz) Tag 2004.03.08. 2006.05.15.  
Szászfalvi László (Fidesz) Tag 2005.05.15. 2006.05.15.  
Varga József (Fidesz) Tag 2004.03.08. 2006.05.15.  
Szászfalvi László (MDF) Tag 2004.03.08. 2004.09.06.  
Szászfalvi László (független) Tag 2004.09.06. 2005.05.14.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
A holocaust roma áldozatainak nemzetközi és hazai kárpótlását vizsgáló bizottság MSZP 3 37.50%
Fidesz 4 50.00%
SZDSZ 1 12.50%
Összesen 8 100.00%

A holocaust roma áldozatainak nemzetközi és hazai kárpótlását vizsgáló bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
A holocaust roma áldozatainak nemzetközi és hazai kárpótlását vizsgáló bizottságnak nincs albizottsága.

Nem tárgyalt irományt.