Készült: 2020.07.15.21:16:38 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Közigazgatás-fejlesztési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.17.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Területfejlesztési bizottság


Közigazgatás-fejlesztési albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szabó György (MSZP) Elnök 2002.06.17. 2006.05.15.  
Balogh József (MSZP) Tag 2002.07.03. 2006.05.15.  
Sós Tamás (MSZP) 1 Tag 2002.07.03. 2006.05.15.  
Szabó Gábor (MSZP) Tag 2002.07.03. 2002.11.11.  
Varga László (MSZP) Tag 2002.07.03. 2006.05.15.  
Dr. Bóka István (Fidesz) Tag 2002.07.03. 2002.12.14.  
Nógrádi Zoltán (Fidesz) Tag 2002.07.03. 2004.08.27.  
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) Tag 2002.07.03. 2006.05.15.  
Szalay Ferenc (Fidesz) Tag 2003.02.26. 2003.06.23. Dr. Bóka István (Fidesz)
Dr. Wekler Ferenc (SZDSZ) Tag 2002.07.03. 2006.05.15.  
Ékes József (MDF) Tag 2002.07.03. 2003.11.01.  
Sisák Imre János (MDF) Tag 2002.07.03. 2004.12.20.  


Közigazgatás-fejlesztési albizottság üléseinek megjelenítése