Készült: 2021.09.25.08:10:53 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Kozma József

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10554/1530 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Dr. Kozma József (MSZP), Balog Zoltán (Fidesz), Soltész Miklós (KDNP), Horn Gábor (SZDSZ), Dr. Kóka János (SZDSZ), Pettkó András (független) 2009.11.09
4430/1 A Magyar Köztársaság Országgyűlésének politikai nyilatkozata a burmai helyzetről Dr. Kozma József (MSZP), Németh Zsolt (Fidesz), Geberle Erzsébet (SZDSZ), Dr. Nagy Andor (KDNP) 2007.11.26
4267/1 Az Országgyűlés politikai nyilatkozata a demokratikus Kubáért Dr. Kozma József (MSZP), Kárpáti Tibor (MSZP), Szabó Vilmos (MSZP), Mesterházy Attila (MSZP), Kránitz László (MSZP), Dr. Gedei József (MSZP), Dr. Szakács László (MSZP), Hárs Gábor (MSZP), Dr. Varga László (MSZP) 2007.12.04
1301/13 A Szülőföld Alapról szóló 2005. évi II. törvény módosításáról Dr. Kozma József (MSZP) 2006.11.28
1301/12 A Szülőföld Alapról szóló 2005. évi II. törvény módosításáról Dr. Kozma József (MSZP) 2006.11.28