Készült: 2020.08.14.10:07:34 Dinamikus lap

Alexa György

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2009.03.23. 2009.03.24.
MSZP frakcióvez. h. 2008.10.20. 2008.10.21.
MSZP frakcióvez. h. 2008.09.22. 2008.09.23.
MSZP frakcióvez. h. 2008.03.17. 2008.03.18.
MSZP frakcióvez. h. 2007.10.29. 2007.10.30.
MSZP frakcióvez. h. 2007.09.17. 2007.09.18.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Budapest 25.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2008.12.01. 2010.05.13.
Kulturális és sajtóbizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
    A Kulturális és sajtóbizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2006.06.27. 2010.05.13.
    Média albizottság
Tag 2006.09.07. 2010.05.13.
Fogyasztóvédelmi eseti bizottság Elnök 2007.03.07. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 19 82

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 54    


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros XVII. Kerület Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
kommunikációs szakember Kodolányi János Főiskola Kommunikáció Tanszék 2004