Készült: 2019.10.18.07:29:49 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Közlekedési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.09.11.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Közlekedési albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Fónagy János (Fidesz) Elnök 2002.09.11. 2006.05.15.  
Gazda László (MSZP) Tag 2002.09.11. 2004.10.25.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 2002.09.11. 2004.10.25.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 2005.05.30. 2006.05.15.  
Tóth Sándor (MSZP) Tag 2005.05.30. 2006.05.15.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 2002.09.11. 2006.05.15.  
Soltész Miklós (Fidesz) Tag 2003.02.19. 2006.05.15.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 2005.05.30. 2006.05.15.  


Közlekedési albizottság üléseinek megjelenítése