Készült: 2019.11.22.21:19:47 Dinamikus lap

Sági József

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Vas megye 2.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Vas megye 2.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Kulturális és sajtó bizottság Tag 2002.05.15. 2003.03.03.
Kulturális és sajtó bizottság Tag 2004.04.05. 2006.05.15.
Oktatási és tudományos bizottság Tag 2003.03.03. 2006.05.15.
1998-2002 Oktatási és tudományos bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Szakképzési és felnőttoktatási albizottság
Tag 1998.12.09. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.12.09. 2000.03.16.
   Európai integrációs albizottság
Elnök 2000.03.16. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 153 1152
1998-2002 1 104

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 84    
1998-2002 53    


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Elte Tanárképző Főiskola    
egyetemi diploma Kossuth Lajos Tudományegyetem