Készült: 2020.06.04.14:39:50 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Szalai Annamária

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
4955/62 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetésének végrehajtásáról Szalai Annamária (Fidesz) 2001.09.28
4192/32 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996. évi I. törvény jogharmonizációs célú módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2001.11.26
4192/31 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996. évi I. törvény jogharmonizációs célú módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2001.11.26
4192/30 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996. évi I. törvény jogharmonizációs célú módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2001.11.26
4192/29 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996. évi I. törvény jogharmonizációs célú módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2001.11.26
4192/28 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996. évi I. törvény jogharmonizációs célú módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2001.11.26
4192/27 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996. évi I. törvény jogharmonizációs célú módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2001.11.26
3934/314 A hírközlésről Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2001.05.09
3934/312 A hírközlésről Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2001.05.09
3934/311 A hírközlésről Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2001.05.09
3934/310 A hírközlésről Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2001.05.09
3934/309 A hírközlésről Márton Attila (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.05.09
3934/308 A hírközlésről Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2001.05.09
3934/307 A hírközlésről Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2001.05.09
3934/306 A hírközlésről Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2001.05.09
3934/305 A hírközlésről Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2001.05.09
3934/304 A hírközlésről Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2001.05.09
3934/303 A hírközlésről Márton Attila (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.05.09
3934/302 A hírközlésről Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2001.05.09
3934/301 A hírközlésről Márton Attila (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.05.09
3934/216 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/215 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/214 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/213 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/212 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/211 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/210 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/209 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/208 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/207 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/206 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/205 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/204 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/203 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/202 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/201 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/200 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/199 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/198 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/197 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/196 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3934/195 A hírközlésről Szalai Annamária (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.20
3847/72 Az elektronikus aláírásról Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2001.04.19
3847/71 Az elektronikus aláírásról Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2001.04.19
3847/70 Az elektronikus aláírásról Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2001.04.19
3847/69 Az elektronikus aláírásról Márton Attila (Fidesz), Szabó István (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2001.04.19
3847/68 Az elektronikus aláírásról Márton Attila (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz), Szabó István (Fidesz) 2001.04.19
3462/78 A területfejlesztési támogatások és a decentralizáció elveiről, a kedvezményezett térségek besorolásának feltételrendszeréről Ivanics Ferenc (Fidesz), Dr. Pap János (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz), Birkás Tivadar (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz) 2001.03.06
2977/311 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2000.09.28
1982/17 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996.évi I. törvény módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2000.05.03
1982/16 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996.évi I. törvény módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2000.05.03
1982/15 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996.évi I. törvény módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2000.05.03
1982/14 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996.évi I. törvény módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2000.05.03
1982/13 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996.évi I. törvény módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2000.05.03
1982/12 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996.évi I. törvény módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2000.05.03
1982/11 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996.évi I. törvény módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2000.05.03
1982/10 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996.évi I. törvény módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2000.05.03
1982/9 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996.évi I. törvény módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2000.05.03
1982/8 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996.évi I. törvény módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2000.05.03
1658/645 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Szalai Annamária (Fidesz) 1999.12.07
325/201 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Szalai Annamária (Fidesz), Dr. Koczka Csaba (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz) 1998.11.20
325/152 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Mádi László (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 1998.11.20