Készült: 2020.01.22.16:20:00 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.05.17.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Sport- és turizmusbizottság


Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Horváth László (Fidesz) Elnök 2010.05.17. 2011.02.14.  
Törő Gábor (Fidesz) Elnök 2011.03.23. 2013.02.11. Horváth László (Fidesz)
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2010.05.17. 2014.05.05.  
Szalay Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.17. 2014.05.05.  
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2010.07.12. 2011.11.14.  
Szilágyi György (Jobbik) Tag 2010.05.17. 2014.05.05.  


Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése