Készült: 2020.05.28.07:42:58 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Körömi Attila

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
I/5248 A 65-ös út fejlesztésének kedvező hatásai a dél-dunántúli térségben Szita Károly (Fidesz), Körömi Attila (Fidesz) 2001.10.11
T/4750 A termőföldről szóló 1994.évi LV.törvény módosításáról Dr. Kurucsai Csaba (FKGP), Körömi Attila (Fidesz), Font Sándor (MDF) 2001.06.19
A/4207 A MSZP pártigazgatójának példamutató takarékoskodása Körömi Attila (Fidesz) 2001.04.13
I/3266 Végrehajtotta-e az MSZP az állami tulajdonú pártingatlanok használatának rendezéséről szóló törvényt? Körömi Attila (Fidesz) 2000.10.12
A/2558 Meddig üzemelhetnek még kocsmák az MSZP pártirodáiban? Körömi Attila (Fidesz) 2000.04.10
A/2325 Valóban egyre több magyar állampolgár követ el kábítószerkereskedelemmel összefüggő bűncselekményt külföldön? Körömi Attila (Fidesz) 2000.02.28
A/2041 Sújthatják-e retorzióval a vállalkozókat egyes kamarai vezetők? Körömi Attila (Fidesz) 1999.12.20
A/1938 Tribuszerné bravúros elfogása után számíthatnak-e újabb sikerre a Tribu-ügy kárvallottjai és a törvénytisztelő polgárok? Körömi Attila (Fidesz) 1999.11.29
A/1570 Országgyűlési képviselőjelölt a Postabank VIP listáján? Körömi Attila (Fidesz) 1999.09.06
A/1436 Vezetők. Információk. Pénz. Avagy ki és miért felelős a Postabank veszteségeiért? Körömi Attila (Fidesz) 1999.06.21
I/1364 A Postabank korábbi hitelezési "politikája", illetve politikai hitelezései Körömi Attila (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz) 1999.06.10