Készült: 2019.10.18.17:06:00 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Magyar Nemzeti Bank kereskedelmi banki tevékenységével kapcsolatos tényfeltáró albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.09.28.
Megszűnés 2000.12.18.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


A Magyar Nemzeti Bank kereskedelmi banki tevékenységével kapcsolatos tényfeltáró albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Domokos László (Fidesz) Elnök 1999.10.01. 2000.12.18.  
Dr. Horváth János (Fidesz) Tag 1999.09.28. 2000.12.18.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 1999.09.28. 2000.12.18.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 1999.09.28. 2000.12.18.  
Molnár Albert (MSZP) Tag 2000.05.16. 2000.12.18. Dr. Sáling József (MSZP)
Podolák György (MSZP) Tag 1999.09.28. 2000.12.18.  
Dr. Sáling József (MSZP) Tag 1999.09.28. 2000.05.03.  
Zakó László (FKGP) Tag 1999.09.28. 2000.12.18.  
Kovács Kálmán (SZDSZ) Tag 1999.09.28. 2000.12.18.  
Németh Zsolt (MDF) 1 Tag 1999.09.28. 2000.12.18.  
Dr. Gidai Erzsébet (MIÉP) Tag 1999.09.28. 2000.12.18.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

A Magyar Nemzeti Bank kereskedelmi banki tevékenységével kapcsolatos tényfeltáró albizottság üléseinek megjelenítése