Készült: 2021.03.01.10:35:06 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1990-94

Szociális, családvédelmi és egészségügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1990.05.03.
Megszűnés 1994.06.27.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Szociális, családvédelmi és egészségügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Szociális, családvédelmi és egészségügyi bizottság tagjainak változásai (28 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kis Gyula József (MDF) Elnök 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Baranyai Miklós (MDF) Alelnök 1990.05.03. 1992.11.09.  
Dr. Kulin Sándor (MDF) Alelnök 1993.05.19. 1994.06.27.  
Pokorny Endre (MDF) Alelnök 1992.11.09. 1993.05.18.  
Dr. Arató Géza (SZDSZ) Alelnök 1990.05.03. 1991.02.18.  
Solt Ottilia (SZDSZ) Alelnök 1991.02.19. 1994.06.27.  
Dr. Kovács Pál (MSZP) Alelnök 1992.10.13. 1994.06.27.  
Dr. Kovács Pál (MSZP) Titkár 1990.05.03. 1992.10.13.  
Dr. Baranyai Miklós (MDF) Tag 1992.11.09. 1994.06.27.  
Dr. Bíró Ferenc (MDF) Tag 1990.05.03. 1992.02.18.  
Dr. Grezsa Ferenc (MDF) Tag 1990.06.12. 1994.06.27.  
Dr. Kátay Zoltán (MDF) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Kelemen András (MDF) Tag 1990.05.03. 1990.06.11.  
Dr. Kincses Gyula (MDF) Tag 1992.06.23. 1994.06.27.  
Dr. Kovács László (MDF) Tag 1991.12.11. 1994.06.27.  
Pesti Ferenc (MDF) Tag 1992.02.18. 1994.06.27.  
Pokorny Endre (MDF) Tag 1990.05.03. 1992.11.09.  
Dr. Pusztai Erzsébet (MDF) Tag 1990.05.03. 1992.06.19.  
Dr. Somogyi Tamás (MDF) Tag 1991.01.29. 1991.12.11.  
Dr. Somogyi Tamás (MDF) Tag 1993.05.18. 1994.06.27.  
Dr. Somogyi Tamás (MDF) Tag 1991.12.23. 1992.02.18.  
Dr. Székelyhidi László (MDF) Tag 1992.02.18. 1994.06.27.  
Dr. Székelyhidi László (MDF) Tag 1990.05.03. 1991.12.23.  
Dr. Vizy Béla (MDF) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Arató Géza (SZDSZ) Tag 1991.02.19. 1994.06.27.  
Dr. Fáklya Csaba (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Freund Tamás (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Havas Gábor (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Solt Ottilia (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1991.02.19.  
Dr. Szigeti György (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Kapitány Ferenc (FKGP) Tag 1990.05.03. 1992.02.23.  
Lakatos Józsefné (FKGP) Tag 1990.05.03. 1992.03.01.  
Szabó Lajos (FKGP) Tag 1990.05.03. 1992.02.23.  
Kapitány Ferenc (Kisgazda) Tag 1992.02.24. 1994.06.27.  
Lakatos Józsefné (Kisgazda) Tag 1992.03.02. 1994.06.27.  
Szabó Lajos (Kisgazda) Tag 1992.02.24. 1994.06.27.  
Dr. Csehák Judit (MSZP) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Péli Tamás Károly (MSZP) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Dr. Frajna Imre (FIDESZ) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Mádi László (FIDESZ) Tag 1990.05.03. 1992.10.13.  
Mádi László (FIDESZ) Tag 1994.02.08. 1994.06.27.  
Szelényi Zsuzsanna (FIDESZ) Tag 1992.11.17. 1994.02.07.  
Ungár Klára (FIDESZ) Tag 1992.10.13. 1992.11.17.  
Balogh Gábor (KDNP) Tag 1990.05.03. 1992.03.16.  
Dr. Eke Károly (KDNP) Tag 1993.07.12. 1994.06.27.  
Dr. Hasznos Miklós (KDNP) Tag 1991.09.03. 1993.08.31.  
Herczeg János (KDNP) Tag 1992.11.13. 1994.06.27.  
Kovács Gábor (KDNP) Tag 1990.05.03. 1991.09.03.  
Mózs József (KDNP) Tag 1992.03.24. 1992.10.13.  
Balogh Gábor (független) Tag 1992.03.17. 1992.03.24.  
Balogh Gábor (független) Tag 1993.08.31. 1994.06.27.  
Dr. Eke Károly (független) Tag 1990.05.03. 1993.07.11.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Szociális, családvédelmi és egészségügyi bizottság MDF 11 39.29%
SZDSZ 6 21.43%
EKgP 3 10.71%
MSZP 3 10.71%
Fidesz 2 7.14%
KDNP 2 7.14%
független 1 3.57%
Összesen 28 100.00%

Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Szociális és családvédelmi 1990.05.08. 1994.06.27.  
Társadalombiztosítási 1992.10.13. 1994.06.27.  
Egészségügyi 1992.10.13. 1994.06.27.