Készült: 2021.03.06.12:22:59 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Horváth László (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/15044 Tolakszik az oltásellenes baloldal. Horváth László (Fidesz) 2021.02.15
A/10921 Milyen további intézkedéseket tervez a kormány az iskolai erőszak visszaszorítása érdekében? Horváth László (Fidesz) 2020.06.08
I/9298 Milyen lehetőségeket lát a Kormány, miként lehet biztosítani minden gyermek számára a lakóhelyen, biztonságos és egyenrangú körülmények között biztosított tanuláshoz való jogot? Horváth László (Fidesz) 2020.02.19