Készült: 2020.07.08.17:06:04 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Hankó Faragó Miklós

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
18067/15 Az Országos Fejlesztéspolitikai Koncepcióról Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ), Dr. Ipkovich György (MSZP) 2005.11.21
1817/214 Az Országos Területrendezési Tervről Dr. Pusztai Gyula (MSZP), Szabó Lajos (MSZP), Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) 2003.03.10
1817/213 Az Országos Területrendezési Tervről Dr. Pusztai Gyula (MSZP), Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ), Szabó Lajos (MSZP) 2003.03.10
1817/198 Az Országos Területrendezési Tervről Dr. Pusztai Gyula (MSZP), Szabó Lajos (MSZP), Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) 2003.03.06
1552/8 A pénzmosás megelőzéséről és megakadályozásáról Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) 2002.12.18
1552/7 A pénzmosás megelőzéséről és megakadályozásáról Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) 2002.12.18
1552/6 A pénzmosás megelőzéséről és megakadályozásáról Szabó Lajos (MSZP), Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ), Gőgös Zoltán (MSZP) 2002.12.18
10/2 A Magyar Köztársaság minisztériumainak felsorolásáról Podolák György (MSZP), Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) 2002.05.21