Készült: 2020.05.30.05:54:54 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Kálmán András

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
18199/36 A közbeszerzésekről szóló 2003. évi CXXIX. törvény módosításáról Dr. Kálmán András (MSZP) 2005.11.28
13570/4 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény módosításáról Dr. Kálmán András (MSZP) 2005.02.28
13570/3 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény módosításáról Dr. Kálmán András (MSZP) 2005.02.28
5478/313 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Dr. Kálmán András (MSZP) 2003.10.20
5478/256 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Dr. Kálmán András (MSZP), Podolák György (MSZP) 2003.10.09