Készült: 2020.06.06.01:42:46 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Kálmán András

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
I/4059 Mikor nem lesz gátszakadás az önkormányzati költségvetésben? Dr. Kálmán András (MSZP) 2001.03.22
T/3831 A munkavállalói Résztulajdonosi Programról szóló 1992. évi XLIV. törvény módosításáról Dr. Kálmán András (MSZP), Molnár Albert (MSZP) 2001.02.16
K/3718 Vajon mikor rendeződik végre a börgöndi repülőtér sorsa? Ecsődi László (MSZP), Molnár Albert (MSZP), Vancsik Zoltán (MSZP), Herczog Edit (MSZP), Fodor Sándor (MSZP), Szabados Tamás (MSZP), Dr. Kálmán András (MSZP) 2001.02.01
K/3625 Milyen szándékok vezérlik Önt a Dunaferr Rt. sorsának sajátos alakításakor Dr. Kálmán András (MSZP), Keller László (MSZP) 2000.12.27
H/3392 Az M0-ás autóút veszélyességének csökkentésével összefüggésben a közúthálózat fejlesztéséről Ecsődi László (MSZP), Dr. Kálmán András (MSZP), Szabados Tamás (MSZP), Ivanics István (Fidesz), Gubicza Tibor (Fidesz), Dr. Balogh László (MSZP) 2000.11.06
H/1986 A Magyar Köztársaság Országgyűlésének Házszabályáról szóló 46/1994. (IX.30.) OGY határozat módosításáról Podolák György (MSZP), Dr. Kálmán András (MSZP) 1999.12.08
I/1349 Mikor lesz alkotmányos megoldása a közforgalmú kikötőnek? Dr. Kálmán András (MSZP) 1999.06.09