Készült: 2020.07.02.09:28:10 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Soós Győző

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
16398/14 Az adózás rendjéről szóló 2003. évi XCII. törvény módosításáról Dr. Soós Győző (MSZP), Szabó Lajos (MSZP), Dr. Bőhm András (SZDSZ) 2005.06.14
16398/13 Az adózás rendjéről szóló 2003. évi XCII. törvény módosításáról Dr. Soós Győző (MSZP), Szabó Lajos (MSZP), Dr. Bőhm András (SZDSZ) 2005.06.14
16398/12 Az adózás rendjéről szóló 2003. évi XCII. törvény módosításáról Dr. Soós Győző (MSZP), Szabó Lajos (MSZP), Dr. Bőhm András (SZDSZ) 2005.06.14
5601/20 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Boldvai László (MSZP), Dr. Soós Győző (MSZP) 2003.10.30
5478/311 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Dr. Soós Győző (MSZP) 2003.10.20
5478/158 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP), Dr. Soós Győző (MSZP) 2003.10.09
5478/62 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Dr. Soós Győző (MSZP) 2003.10.06
5478/41 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Herbály Imre (MSZP), Dr. Soós Győző (MSZP), Gőgös Zoltán (MSZP) 2003.10.06
762/20 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetésének 2001. évi végrehajtásáról Dr. Soós Győző (MSZP) 2002.09.23