Készült: 2020.07.04.12:21:19 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Vincze László

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
13092/7 A Jászkun önmegváltás emléknapjáról Dr. Szabó Tamás (Fidesz), Pócs János (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Fejér Andor (Fidesz), Dr. Bene Ildikó (Fidesz), Sági István (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Varga István (Fidesz), Balla György (Fidesz), Tóth Gábor (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Gulyás Dénes (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Pánczél Károly (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Szemereyné Pataki Klaudia (Fidesz), Font Sándor (Fidesz), Kapus Krisztián (Fidesz), Lezsák Sándor (Fidesz), Lukács László (Fidesz), Dr. Kerényi János (Fidesz), Kovács Ernő (Fidesz), Dr. Szabó Erika (Fidesz), Vincze László (Fidesz), Dr. Bohács Zsolt (Fidesz) 2014.01.30
10571/50 A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény módosításáról Vincze László (Fidesz) 2013.04.23
10571/48 A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény módosításáról Vincze László (Fidesz) 2013.04.23
10571/47 A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény módosításáról Vincze László (Fidesz) 2013.04.23
10571/46 A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény módosításáról Vincze László (Fidesz) 2013.04.23
10571/44 A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény módosításáról Vincze László (Fidesz) 2013.04.23
7979/93 A mező- és erdőgazdasági földek forgalmáról Vincze László (Fidesz) 2012.10.30
3376/2 A sport támogatásával összefüggő egyes törvények módosításáról Vincze László (Fidesz) 2011.06.08