Készült: 2020.04.08.13:57:44 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Az Önkormányzati bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.17.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Önkormányzati bizottság


Az Önkormányzati bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Búsi Lajos (Fidesz) Elnök 2002.06.17. 2003.06.23.  
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Elnök 2003.09.09. 2006.05.15. Búsi Lajos (Fidesz)
Ecsődi László (MSZP) Tag 2002.06.17. 2006.05.15.  
Gyárfás Ildikó (MSZP) Tag 2002.06.17. 2002.12.17.  
Jauernik István (MSZP) Tag 2002.06.17. 2006.05.15.  
Tóth Gyula (MSZP) Tag 2002.06.17. 2006.05.15.  
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Tag 2002.06.17. 2003.09.09.  
Tóth Imre (Fidesz) Tag 2003.09.09. 2006.05.15. Kosztolányi Dénes (Fidesz)
V. Németh Zsolt (MDF) 1 Tag 2002.06.17. 2004.11.08.  
V. Németh Zsolt (független) 1 Tag 2004.11.08. 2006.05.15.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.