Készült: 2019.12.14.14:25:40 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Honvédelmi és rendészeti bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Honvédelmi és rendészeti bizottság tagjai változásának elrejtése

Honvédelmi és rendészeti bizottság tagjainak változásai (24 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kocsis Máté (Fidesz) 1 Elnök 2010.05.17. 2014.05.05.  
Csampa Zsolt (Fidesz) Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Iváncsik Imre (MSZP) Alelnök 2010.06.02. 2014.05.05.  
Básthy Tamás (KDNP) Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Ágh Péter (Fidesz) Tag 2010.09.13. 2014.05.05. Kövér László (Fidesz) 1
Bíró Márk (Fidesz) Tag 2010.06.21. 2014.05.05. Lázár János (Fidesz) 1
Borbély Lénárd (Fidesz) Tag 2010.05.17. 2014.05.05.  
Borkai Zsolt (Fidesz) Tag 2010.05.17. 2010.11.30.  
Budai Gyula (Fidesz) 1 Tag 2010.12.13. 2012.03.05. Borkai Zsolt (Fidesz)
Csóti György (Fidesz) Tag 2013.11.04. 2014.05.05.  
Farkas Zoltán (Fidesz) Tag 2010.05.17. 2014.05.05.  
Kövér László (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2010.09.13.  
Kulcsár József Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.17. 2014.05.05.  
Lázár János (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2010.06.21.  
Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1 Tag 2010.05.17. 2011.10.10.  
Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1 Tag 2012.03.05. 2013.05.27. Budai Gyula (Fidesz) 1
Menczer Erzsébet (Fidesz) Tag 2013.02.11. 2014.05.05. Vargha Tamás (Fidesz)
Dr. Simon Miklós (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Tamás Barnabás (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  
Tóth Gábor (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Vargha Tamás (Fidesz) Tag 2011.10.10. 2012.12.11. Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1
Dr. Vas Imre (Fidesz) Tag 2013.05.27. 2014.05.05. Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1
Dr. Zsiga Marcell (Fidesz) Tag 2013.11.04. 2014.05.05.  
Göndör István (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.06.01.  
Dr. Harangozó Tamás Attila (MSZP) 1 Tag 2010.05.17. 2014.05.05.  
Juhász Ferenc (MSZP) Tag 2010.06.02. 2014.05.05. Göndör István (MSZP)
Jámbor Nándor (Jobbik) Tag 2011.12.30. 2014.05.05. Németh Zsolt (Jobbik)
Korondi Miklós (Jobbik) Tag 2010.12.13. 2012.11.12.  
Mirkóczki Ádám (Jobbik) Tag 2012.09.10. 2014.05.05. Rubi Gergely (Jobbik)
Németh Zsolt (Jobbik) Tag 2010.12.13. 2011.12.30.  
Rubi Gergely (Jobbik) Tag 2012.11.12. 2014.05.05. Korondi Miklós (Jobbik)
Rubi Gergely (Jobbik) Tag 2010.06.21. 2012.09.10.  
Földi László (KDNP) Tag 2010.05.17. 2014.05.05.  
Dr. Dorosz Dávid (LMP) Tag 2010.05.17. 2013.02.11.  
Mile Lajos (LMP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Dorosz Dávid (független) Tag 2013.02.25. 2014.05.05.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Honvédelmi és rendészeti bizottság Fidesz 14 58.33%
MSZP 3 12.50%
Jobbik 3 12.50%
KDNP 2 8.33%
LMP 1 4.17%
független 1 4.17%
Összesen 24 100.00%

Honvédelmi és rendészeti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok