Készült: 2019.11.12.09:57:03 Dinamikus lap

Dr. Bagó Zoltán

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.

Európai Parlamenti képviselő
EP frakció tól ig Delegáló párt Ki helyett
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) Képviselőcsoport 2010.09.12. 2014.06.30. Fidesz - Magyar Polgári Szövetség Győri Enikő

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Alkotmány- és igazságügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2002.05.27.
Külügyi bizottság Tag 2004.06.21. 2006.05.15.
Európai ügyek bizottsága Tag 2002.05.15. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 88 53

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 14    


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma József Attila Tudományegyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
német középfokú