Készült: 2020.06.04.07:59:59 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A 2002 és 2010 között és különösen 2006 őszén az állam részéről a politikai szabadságjogokkal összefüggésben elkövetett jogsértéseket vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.05.20.
Megszűnés 2010.12.08.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Emberi jogi bizottság


A 2002 és 2010 között és különösen 2006 őszén az állam részéről a politikai szabadságjogokkal összefüggésben elkövetett jogsértéseket vizsgáló albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Gulyás Gergely (Fidesz) 1 Elnök 2010.05.20. 2010.12.08.  
Ékes Ilona (Fidesz) Alelnök 2010.05.20. 2010.12.08.  
Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) Alelnök 2010.05.20. 2010.12.08.  
Balog Zoltán (Fidesz) Tag 2010.05.20. 2010.06.02.  
Csöbör Katalin (Fidesz) Tag 2010.05.20. 2010.12.08.  
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 2010.06.28. 2010.12.08. Balog Zoltán (Fidesz)
Wittner Mária (Fidesz) 1 Tag 2010.05.20. 2010.12.08.  
Varga László (KDNP) Tag 2010.05.20. 2010.12.08.  
Szabó Timea (LMP) Tag 2010.05.20. 2010.12.08.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

A 2002 és 2010 között és különösen 2006 őszén az állam részéről a politikai szabadságjogokkal összefüggésben elkövetett jogsértéseket vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése