Készült: 2020.07.14.07:41:50 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A 2002-2010 közötti államadósság-növekedés okait vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2011.02.14.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


A 2002-2010 közötti államadósság-növekedés okait vizsgáló albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Dancsó József (Fidesz) Elnök 2011.02.28. 2014.02.01.  
Szijjártó Péter (Fidesz) Alelnök 2011.02.28. 2012.06.18.  
Babák Mihály (Fidesz) Tag 2011.02.28. 2014.05.05.  
Balla György (Fidesz) Tag 2011.02.28. 2014.05.05.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 2011.02.28. 2014.05.05.  
Dr. Lenhardt Balázs (Jobbik) Tag 2011.02.28. 2011.09.12.  
Seszták Oszkár (KDNP) Tag 2011.02.28. 2014.05.05.  
Pősze Lajos (független) Tag 2011.03.01. 2014.05.05.  


A 2002-2010 közötti államadósság-növekedés okait vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése