Készült: 2020.06.05.13:59:07 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Rehabilitációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.17.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatási bizottság


Rehabilitációs albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP) Elnök 2002.06.17. 2006.05.15.  
Németh Erika (MSZP) Tag 2002.06.17. 2006.05.15.  
Dr. Rákos Tibor (Fidesz) Tag 2005.05.09. 2006.05.15. Pettkó András (MDF)
Pettkó András (MDF) Tag 2005.02.07. 2005.05.02. Püski András (független)
Püski András (MDF) Tag 2002.06.17. 2004.11.08.  
Püski András (független) Tag 2004.11.08. 2004.12.20.  


Rehabilitációs albizottság üléseinek megjelenítése