Készült: 2019.10.15.19:35:59 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Mezőgazdasági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail mb@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Mezőgazdasági bizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése
Mezőgazdasági bizottság tagjai változásának elrejtése

Mezőgazdasági bizottság tagjainak változásai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Font Sándor (Fidesz) Elnök 2018.05.08.    
Bóna Zoltán (Fidesz) Alelnök 2018.05.08. 2018.06.04.  
Czerván György (Fidesz) Alelnök 2018.06.04.   Bóna Zoltán (Fidesz)
Győrffy Balázs (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.    
Magyar Zoltán (Jobbik) Alelnök 2018.05.08.    
Dankó Béla (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) Tag 2018.06.04.   Jakab István (Fidesz)
Jakab István (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.06.04.  
Lázár János (Fidesz) 1 Tag 2018.06.04.   Vécsey László (Fidesz)
Pócs János (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Vécsey László (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.06.04.  
Dr. Apáti István (Jobbik) 1 Tag 2018.05.08. 2018.10.08.  
Dr. Steinmetz Ádám (Jobbik) Tag 2018.05.08.    
Csárdi Antal (LMP) Tag 2019.03.04.   Hohn Krisztina (LMP)
Dr. Gémesi György (LMP) Tag 2018.05.08. 2018.05.30.  
Hohn Krisztina (LMP) Tag 2018.06.11. 2019.03.04. Dr. Gémesi György (LMP)
Dr. Apáti István (független) 1 Tag 2018.10.15.    

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Mezőgazdasági bizottság Fidesz 7 63.64%
Jobbik 2 18.18%
LMP 1 9.09%
független 1 9.09%
Összesen 11 100.00%

Mezőgazdasági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok