Készült: 2020.10.27.13:24:53 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Transzatlanti ügyekkel foglalkozó albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2003.05.28.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Külügyi bizottság


Transzatlanti ügyekkel foglalkozó albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Gedei József (MSZP) Elnök 2003.05.28. 2006.05.15.  
Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) Alelnök 2003.05.28. 2006.05.15.  
Herczog Edit (MSZP) Tag 2003.05.28. 2004.07.14.  
Kránitz László (MSZP) Tag 2004.07.15. 2006.05.15. Herczog Edit (MSZP)
Dr. Gógl Árpád (Fidesz) Tag 2003.05.28. 2006.05.15.  
Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ) Tag 2003.05.28. 2006.05.15.  
Dr. Kelemen András (MDF) Tag 2003.05.28. 2004.09.06.  
Dr. Kelemen András (független) Tag 2004.09.06. 2004.12.20.  


Transzatlanti ügyekkel foglalkozó albizottság üléseinek megjelenítése