Készült: 2019.10.16.00:59:26 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Bíró Márk (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
7416/3 Az egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Bíró Márk (Fidesz) 2012.06.11
7416/2 Az egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Bíró Márk (Fidesz) 2012.06.08
7416/1 Az egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Bíró Márk (Fidesz) 2012.06.08
6390/54 A szabálysértésekről, a szabálysértési eljárásról és a szabálysértési nyilvántartási rendszerről szóló 2012. évi II. törvény és az azzal összefüggő egyes törvények módosításáról, valamint a katasztrófavédelemmel kapcsolatos egyes törvényi rendelkezések módosításáról Bíró Márk (Fidesz) 2012.03.27