Készült: 2020.06.05.12:16:55 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Szabó Vilmos

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
7027/2 A Szlovák Köztársaságban tapasztalható, magyar vonatkozású, aggodalomra okot adó eseményekkel kapcsolatban Balla Mihály (Fidesz), Szabó Vilmos (MSZP) 2008.12.15
6571/494 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Szabó Vilmos (MSZP) 2008.12.02
5677/8 Tibet ügyében Szabó Vilmos (MSZP) 2008.06.02
5677/3 Tibet ügyében Szabó Vilmos (MSZP) 2008.05.20
4267/4 Az Országgyűlés politikai nyilatkozata a demokratikus Kubáért Szabó Vilmos (MSZP) 2008.06.02
4267/3 Az Országgyűlés politikai nyilatkozata a demokratikus Kubáért Szabó Vilmos (MSZP) 2008.06.02
4267/1 Az Országgyűlés politikai nyilatkozata a demokratikus Kubáért Dr. Kozma József (MSZP), Kárpáti Tibor (MSZP), Szabó Vilmos (MSZP), Mesterházy Attila (MSZP), Kránitz László (MSZP), Dr. Gedei József (MSZP), Dr. Szakács László (MSZP), Hárs Gábor (MSZP), Dr. Varga László (MSZP) 2007.12.04