Készült: 2020.08.15.06:59:30 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Elvi, biztonságpolitikai, katonai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.09.09.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Honvédelmi bizottság


Elvi, biztonságpolitikai, katonai albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Polonyi Kornél (Fidesz) Elnök 1998.09.09. 2002.05.14.  
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Tag 2000.06.07. 2002.05.14. Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1
Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1 Tag 1998.09.09. 2000.06.06.  
Nyitray András (Fidesz) Tag 1999.10.13. 2002.05.14.  
Dr. Szabó Attila (Fidesz) Tag 1998.09.09. 1999.09.07.  
Göndör István (MSZP) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Tokár István (MSZP) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Mádai Péter (SZDSZ) Tag 1998.09.09. 1999.10.19.  
Mécs Imre (SZDSZ) Tag 1999.11.03. 2002.05.14.  
Dr. Szabó Attila (független) Tag 1999.09.08. 1999.09.16.  


Elvi, biztonságpolitikai, katonai albizottság üléseinek megjelenítése