Készült: 2019.10.21.11:04:12 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Sport- és turizmusbizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások Sport- és turisztikai bizottság (2010.05.14.-2010.06.27.), Sport- és turizmusbizottság (2010.06.28.-2014.05.05.)
E-mail  
Főbizottság  


Sport- és turizmusbizottság tagjai változásának elrejtése

Sport- és turizmusbizottság tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Bánki Erik (Fidesz) Elnök 2010.05.14. 2012.06.10.  
Dr. Bohács Zsolt (Fidesz) Elnök 2013.03.01. 2014.05.05. Szalay Ferenc (Fidesz)
Szalay Ferenc (Fidesz) Elnök 2012.06.18. 2013.02.28. Bánki Erik (Fidesz)
Lasztovicza Jenő (Fidesz) Alelnök 2012.06.18. 2014.05.05. Szalay Ferenc (Fidesz)
Szalay Ferenc (Fidesz) Alelnök 2010.05.14. 2012.06.18.  
Szilágyi György (Jobbik) Alelnök 2013.05.13. 2014.05.05. Zakó László (Jobbik)
Szilágyi György (Jobbik) Alelnök 2011.02.14. 2012.02.13. Zakó László (Jobbik)
Zakó László (Jobbik) Alelnök 2010.05.14. 2011.02.14.  
Zakó László (Jobbik) Alelnök 2012.02.13. 2013.05.13. Szilágyi György (Jobbik)
Becsó Zsolt (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dankó Béla (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Horváth László (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Horváth Zoltán (Fidesz) Tag 2012.06.18. 2014.05.05. Bánki Erik (Fidesz)
Kovács Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Kovács Péter (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Kőszegi Zoltán (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Lasztovicza Jenő (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2012.06.18.  
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 2013.02.11. 2014.05.05. Törő Gábor (Fidesz)
Szalay Ferenc (Fidesz) Tag 2013.03.01. 2014.05.05. Vincze László (Fidesz)
Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz) Tag 2011.02.14. 2014.05.05. Horváth László (Fidesz)
Törő Gábor (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2013.02.11.  
Vincze László (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2013.02.28.  
Horváth András Tibor (MSZP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Pál Béla (MSZP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2010.05.14. 2011.11.14.  
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2013.03.04. 2014.05.05. Lengyel Szilvia (független)
Szilágyi György (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Szilágyi György (Jobbik) Tag 2012.02.13. 2013.05.13. Zakó László (Jobbik)
Zakó László (Jobbik) Tag 2011.02.14. 2012.02.13. Szilágyi György (Jobbik)
Zakó László (Jobbik) Tag 2013.05.13. 2014.05.05. Szilágyi György (Jobbik)
Bús Balázs (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Hoffman Pál (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Kukorelly Endre (LMP) Tag 2010.05.14. 2012.09.23.  
Lengyel Szilvia (LMP) Tag 2012.10.08. 2013.02.11. Kukorelly Endre (LMP)
Lengyel Szilvia (LMP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Vadai Ágnes (független) Tag 2011.11.14. 2014.05.05. Dr. Varga László (MSZP)

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Sport- és turizmusbizottság Fidesz 12 57.14%
MSZP 3 14.29%
Jobbik 2 9.52%
KDNP 2 9.52%
LMP 1 4.76%
független 1 4.76%
Összesen 21 100.00%

Sport- és turizmusbizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok