Készült: 2020.02.28.17:15:53 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1990-94

Választási és mandátumvizsgáló bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1990.05.03.
Megszűnés 1992.10.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Választási és mandátumvizsgáló bizottság tagjai változásának elrejtése

Választási és mandátumvizsgáló bizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Nyers Rezső (MSZP) Elnök 1990.05.03. 1992.10.13.  
Cséfalvay Gyula (KDNP) Alelnök 1990.06.12. 1992.10.13.  
Dr. Isépy Tamás (KDNP) Alelnök 1990.05.03. 1990.05.23.  
Gulyás József (SZDSZ) Titkár 1991.02.19. 1992.02.18.  
Dr. Novák Rudolf (SZDSZ) Titkár 1990.05.03. 1990.11.19.  
Rózsa Edit (SZDSZ) Titkár 1992.02.18. 1992.10.13.  
Dr. Dávid Ibolya (MDF) Tag 1990.05.03. 1992.10.13.  
Dr. Gali Ákos (MDF) Tag 1990.05.03. 1990.11.27.  
Sápi József (MDF) Tag 1990.11.27. 1992.10.13.  
Dr. Mészáros István László (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1992.10.13.  
Kapitány Ferenc (FKGP) Tag 1990.05.03. 1992.02.23.  
Vincze Kálmán (FKGP) Tag 1990.05.03. 1992.02.23.  
Dr. Böröcz István (Kisgazda) Tag 1992.10.13. 1993.03.08.  
Kapitány Ferenc (Kisgazda) Tag 1992.02.24. 1992.10.13.  
Vincze Kálmán (Kisgazda) Tag 1992.02.24. 1992.10.13.  
Körösfői László (MSZP) Tag 1990.05.03. 1992.10.13.  
Deutsch Tamás (FIDESZ) 1 Tag 1992.06.23. 1992.10.13.  
Dr. Szájer József (FIDESZ) Tag 1990.05.03. 1992.06.23.  
Szelényi Zsuzsanna (FIDESZ) Tag 1990.05.03. 1992.10.13.  
Herczeg János (KDNP) Tag 1990.05.03. 1992.10.13.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
nincs

Választási és mandátumvizsgáló bizottságnak nincs albizottsága.