Készült: 2020.09.29.04:09:55 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Önkormányzati és rendészeti bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1994.06.28.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Önkormányzati és rendészeti bizottság tagjai változásának elrejtése

Önkormányzati és rendészeti bizottság tagjainak változásai (25 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Bernáth Varga Balázs (FKGP) Elnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Csiha Judit (MSZP) Alelnök 1994.06.28. 1994.07.15.  
Dr. Lamperth Mónika (MSZP) Alelnök 1994.06.28. 1996.12.15.  
Pozsgai Balázs (MSZP) Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Szabó György (MSZP) Alelnök 1996.12.15. 1998.06.17.  
Dr. Dornbach Alajos (SZDSZ) Alelnök 1994.06.28. 1995.02.13.  
Dr. Wekler Ferenc (SZDSZ) Alelnök 1995.02.14. 1998.06.17.  
Birta Sándor (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Csabai Lászlóné (MSZP) Tag 1994.06.28. 1995.04.03.  
Csernus Ferenc (MSZP) Tag 1994.06.28. 1997.02.11.  
Csiha András (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Czellár István (MSZP) Tag 1996.09.24. 1998.06.17.  
Gyárfás Ildikó (MSZP) Tag 1995.05.30. 1996.12.15.  
Jauernik István (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Kalmár Péter (MSZP) Tag 1994.06.28. 1996.06.27.  
Dr. Lamperth Mónika (MSZP) Tag 1996.12.15. 1998.06.17.  
Leszkovszki Tibor (MSZP) Tag 1994.06.28. 1995.03.06.  
Lusztig Péter (MSZP) Tag 1995.03.07. 1998.06.17.  
Miakich Gábor (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Pálfy István (MSZP) Tag 1997.02.11. 1998.06.17.  
Dr. Rozgonyi József (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Szabó György (MSZP) Tag 1994.06.28. 1995.05.29.  
Dr. Szabó Imre (MSZP) Tag 1995.04.04. 1998.06.17.  
Hodosán Róza (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Puha Sándor (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Szász Domokos (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Szentkuti Károly (SZDSZ) Tag 1994.08.30. 1998.06.17.  
Demeter Ervin (MDF) Tag 1995.06.27. 1996.04.15.  
Demeter Ervin (MDF) Tag 1997.04.09. 1998.06.17.  
Dr. Kelemen András (MDF) Tag 1996.04.16. 1998.06.17.  
Dr. Kónya Imre (MDF) Tag 1994.06.28. 1995.06.26.  
Lezsák Sándor (MDF) Tag 1994.06.28. 1997.04.07.  
Dr. Sepsey Tamás (MDF) Tag 1994.07.15. 1996.04.15.  
Dr. Tóth Tihamér (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.03.10.  
Dr. Gerócs József (FKGP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Balsay István (FIDESZ) Tag 1994.12.22. 1998.06.17.  
Deutsch Tamás (FIDESZ) 1 Tag 1994.06.28. 1994.12.21.  
Dr. Pálfi Dénes (FIDESZ-MPP) Tag 1997.11.04. 1998.06.17.  
Dr. Selmeczi Gabriella (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Pálfi Dénes (KDNP) Tag 1994.08.30. 1997.07.21.  
Dr. Rapcsák András (KDNP) Tag 1994.08.30. 1997.07.21.  
Dr. Tóth Tihamér (Néppárt-MDNP) Tag 1996.03.11. 1998.06.17.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Önkormányzati és rendészeti bizottság MSZP 12 48.00%
SZDSZ 5 20.00%
MDF 2 8.00%
FKGP 2 8.00%
Fidesz 3 12.00%
Néppárt-MDNP 1 4.00%
Összesen 25 100.00%

Önkormányzati és rendészeti bizottságnak nincs albizottsága.