Készült: 2021.01.15.15:56:22 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Interparlamentaris Unio
Típus Albizottság
Létrehozás 1994.07.15.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Külügyi bizottság


Interparlamentaris Unio tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Szűrös Mátyás (MSZP) Elnök 1994.07.15. 1998.06.17.  
Mustó István (SZDSZ) Alelnök 1994.07.15. 1998.06.17.  
Katona Tamás (MDF) Alelnök 1994.07.15. 1996.03.10.  
Dr. Rott Nándor (FKGP) Alelnök 1996.06.10. 1997.12.03.  
Katona Tamás (Néppárt-MDNP) Alelnök 1996.03.11. 1996.06.09.  
Csóti György (MDF) Tag 1996.11.11. 1998.06.17.  
Dr. Rott Nándor (FKGP) Tag 1994.07.15. 1996.06.09.  
Rockenbauer Zoltán (FIDESZ) Tag 1994.07.15. 1998.06.17.  
Dr. Varga László (KDNP) Tag 1994.07.15. 1997.07.21.  
Katona Tamás (Néppárt-MDNP) Tag 1996.06.10. 1998.06.17.