Készült: 2019.10.18.09:46:53 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Vinnai Győző (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12971/19 A megváltozott munkaképességű személyek ellátásairól és egyes törvények módosításáról szóló 2011. évi CXCI. törvény módosításáról Herman István Ervin (Fidesz), Hirt Ferenc (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Dr. Seszták Miklós (KDNP), Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz), Dr. Vinnai Győző (Fidesz) 2013.12.05
7668/23 A nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény módosításáról Dr. Vinnai Győző (Fidesz) 2012.07.09
7668/22 A nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény módosításáról Dr. Vinnai Győző (Fidesz) 2012.07.04
6590/43 A járások kialakításáról, valamint egyes ezzel összefüggő törvények módosításáról Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Dr. Vinnai Győző (Fidesz) 2012.04.24