Készült: 2020.05.28.07:25:37 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Az Önkormányzati és területfejlesztési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.10.04.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Önkormányzati és területfejl. bizottság


Az Önkormányzati és területfejlesztési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Tilki Attila (Fidesz) Elnök 2006.10.30. 2010.05.13.  
Balogh József (MSZP) Tag 2006.10.30. 2010.05.13.  
Ecsődi László (MSZP) Tag 2006.10.30. 2010.05.13.  
Pál Tibor (MSZP) Tag 2006.10.30. 2010.05.13.  
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) Tag 2006.10.30. 2010.05.13.  
Dr. Bőhm András (SZDSZ) Tag 2006.10.30. 2008.05.13.  
Geberle Erzsébet (SZDSZ) Tag 2008.10.15. 2010.05.13. Dr. Bőhm András (SZDSZ)
Hock Zoltán (MDF) Tag 2006.10.30. 2009.03.19.