Készült: 2020.04.03.04:24:20 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

ORTT költségvetési törvényjavaslatát előkészítő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.07.04.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


ORTT költségvetési törvényjavaslatát előkészítő albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szabó Lajos (MSZP) Elnök 2002.07.04. 2006.05.15.  
Molnár László (MSZP) Tag 2003.05.14. 2006.05.15.  
Dr. Soós Győző (MSZP) Tag 2002.07.04. 2006.05.15.  
Babák Mihály (Fidesz) Tag 2002.07.04. 2006.05.15.  
Dr. Horváth János (Fidesz) Tag 2002.07.04. 2006.05.15.  
Dr. Bőhm András (SZDSZ) Tag 2002.07.04. 2006.05.15.  
Balogh László (MDF) Tag 2003.05.14. 2004.11.07.  
Balogh László (független) Tag 2004.11.07. 2004.11.15.  


ORTT költségvetési törvényjavaslatát előkészítő albizottság üléseinek megjelenítése