Készült: 2020.09.27.12:26:44 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Bűnmegelőzési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.13.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Rendészeti bizottság


Bűnmegelőzési albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Juhász Gábor (MSZP) Elnök 2002.09.11. 2004.10.25.  
Dr. Csiha Judit (MSZP) Tag 2003.12.01. 2006.05.15.  
Gulyás László (MSZP) Tag 2003.12.01. 2006.05.15.  
Nagy Jenő (MSZP) Tag 2003.12.01. 2006.05.15.  
Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) Tag 2003.12.01. 2006.05.15.  
Fülöp István (Fidesz) Tag 2005.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 1 Tag 2003.12.01. 2006.05.15.  
Fülöp István (MDF) Tag 2003.12.01. 2004.11.08.  
Fülöp István (független) Tag 2004.11.08. 2005.05.14.