Készült: 2020.10.22.00:19:38 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

A Közös Agrárpolitika változását figyelemmel kísérő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.06.23.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


A Közös Agrárpolitika változását figyelemmel kísérő albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Ángyán József (Fidesz) Elnök 2006.06.23. 2010.05.13.  
Borenszki Ervin (MSZP) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Csontos János (MSZP) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Demendi László (MSZP) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Paizs József (MSZP) Tag 2006.06.23. 2010.01.24.  
Vécsi István (MSZP) Tag 2006.06.23. 2008.03.10.  
Czerván György (Fidesz) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Fülöp István (Fidesz) Tag 2006.06.23. 2007.06.18.  
Dr. Medgyasszay László (KDNP) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  


A Közös Agrárpolitika változását figyelemmel kísérő albizottság üléseinek megjelenítése