Készült: 2020.07.04.00:43:35 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság tagjai változásának elrejtése

Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság tagjainak változásai (24 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Sneider Tamás (Jobbik) Elnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Ágh Péter (Fidesz) Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Talabér Márta (Fidesz) Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Csizi Péter (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Erdős Norbert (Fidesz) Tag 2010.06.08. 2011.02.14. Dr. Bene Ildikó (Fidesz) 1
Földesi Gyula (Fidesz) Tag 2010.09.13. 2010.10.04. Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)
Gyopáros Alpár (Fidesz) 1 Tag 2013.09.23. 2014.05.05. Horváth Zoltán (Fidesz)
Hirt Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Horváth Zoltán (Fidesz) Tag 2013.02.11. 2013.09.23. Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz)
Prof. Iván László (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Bene Ildikó (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2010.06.08.  
Kapus Krisztián (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2012.12.31.  
Rónaszékiné Keresztes Monika (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2010.09.13.  
Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2013.02.28.  
Szemereyné Pataki Klaudia (Fidesz) Tag 2013.05.21. 2014.05.05. Dr. Vas Imre (Fidesz)
Tamás Barnabás (Fidesz) Tag 2011.02.14. 2014.05.05.  
Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Vas Imre (Fidesz) Tag 2011.02.14. 2013.05.21. Erdős Norbert (Fidesz)
Vincze László (Fidesz) Tag 2013.03.01. 2014.05.05. Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz)
Boldvai László (MSZP) Tag 2010.11.16. 2014.05.05. Horváth Csaba (MSZP)
Horváth Csaba (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.10.07.  
Pál Béla (MSZP) Tag 2013.03.04. 2014.05.05. Dr. Szanyi Tibor (MSZP)
Dr. Szanyi Tibor (MSZP) Tag 2010.05.14. 2013.03.04.  
Szűcs Erika (MSZP) Tag 2010.05.14. 2011.10.23.  
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Baráth Zsolt (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Vágó Sebestyén (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Bagdy Gábor (KDNP) 1 Tag 2013.03.04. 2014.05.05. Sáringer-Kenyeres Tamás (KDNP)
Bús Balázs (KDNP) Tag 2011.02.21. 2012.02.27. Dr. Tarnai Richárd (KDNP)
Gaal Gergely (KDNP) Tag 2013.06.10. 2014.05.05. Dr. Stágel Bence (KDNP)
Dr. Lanczendorfer Erzsébet (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Sáringer-Kenyeres Tamás (KDNP) Tag 2012.02.27. 2013.03.04. Bús Balázs (KDNP)
Dr. Stágel Bence (KDNP) Tag 2010.10.04. 2013.05.31. Földesi Gyula (Fidesz)
Dr. Tarnai Richárd (KDNP) Tag 2010.05.14. 2011.02.21.  
Lengyel Szilvia (LMP) Tag 2013.09.01. 2013.09.23.  
Dr. Szél Bernadett (LMP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05. Lengyel Szilvia (LMP)
Vágó Gábor (LMP) Tag 2010.05.14. 2013.02.11.  
Lengyel Szilvia (független) Tag 2013.02.25. 2013.08.31. Vágó Gábor (független)
Szűcs Erika (független) Tag 2011.11.14. 2014.05.05.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság Fidesz 13 54.17%
MSZP 3 12.50%
Jobbik 3 12.50%
KDNP 3 12.50%
LMP 1 4.17%
független 1 4.17%
Összesen 24 100.00%

Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok