Készült: 2020.08.04.09:59:23 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Autonómia albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2012.04.17.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Nemzeti összetartozás bizottsága


Autonómia albizottság tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Szili Katalin (független) Elnök 2012.04.17. 2014.05.05.  
Csóti György (Fidesz) Alelnök 2012.04.17. 2014.05.05.  
Ékes Ilona (Fidesz) Tag 2012.04.17. 2014.05.05.  
Kőszegi Zoltán (Fidesz) Tag 2012.04.17. 2014.05.05.  
Szabó Vilmos (MSZP) Tag 2012.04.17. 2014.05.05.  
Szávay István (Jobbik) Tag 2012.04.17. 2014.05.05.  
Kalmár Ferenc András (KDNP) Tag 2012.04.17. 2014.05.05.  
Dr. Dorosz Dávid (LMP) Tag 2012.04.17. 2013.02.11.  
Mile Lajos (LMP) Tag 2013.12.02. 2014.05.05.  


Autonómia albizottság üléseinek megjelenítése