Készült: 2020.07.02.09:12:20 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Rendészeti albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.12.16.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Önkormányzati bizottság


Rendészeti albizottság tagjainak változásai (10 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Pozsgai Balázs (MSZP) Elnök 1998.12.16. 2002.05.14.  
Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Gyimesi István (Fidesz) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2001.02.07. 2002.05.14. Dr. Weszelovszky Zoltán (Fidesz)
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Dr. Weszelovszky Zoltán (Fidesz) Tag 1998.12.16. 2001.02.06.  
Dr. Balogh László (MSZP) Tag 1998.12.16. 2000.02.08.  
Hajdu László (MSZP) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Dr. Molnár János (MSZP) Tag 2001.10.29. 2002.05.14. Dr. Balogh László (MSZP)
Balogh Gyula (FKGP) Tag 1998.12.16. 2000.05.23.  
Dr. Kóródi Mária (SZDSZ) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Dr. Gémesi György (MDF) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Dr. Lentner Csaba (MIÉP) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  


Rendészeti albizottság üléseinek megjelenítése