Készült: 2020.02.29.11:01:10 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Egyéb közérdekű feladatokat ellátó szervezeteket támogató albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.02.11.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Társadalmi szervezetek bizottság


Egyéb közérdekű feladatokat ellátó szervezeteket támogató albizottság tagjainak változásai (2 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Halász János (Fidesz) Elnök 1999.02.11. 2001.09.21.  
Dr. Martonosi György (Fidesz) Elnök 2001.09.22. 2002.05.14.  
Tóbiás József (MSZP) Tag 1999.02.11. 2002.05.14.  


 
Egyéb közérdekű feladatokat ellátó szervezeteket támogató albizottság
Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
3 1/2001 2001.03.12. Határozatképes 0:20
2 2/2000 2000.03.22. Határozatképtelenség miatt el nem kezdett ülés 0:30
1 1/2000 2000.02.21. Határozatképes 0:30