Készült: 2020.11.29.03:19:46 Dinamikus lap

Sneider Tamás

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
1 1 5


Felsőházi ülőhely
Szektor Sor Szék
1 4 2
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2018- Jobbik 2018.05.08. 2020.05.27.
független 2020.05.27.  
2014-2018 Jobbik 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 Jobbik 2010.05.14. 2014.05.05.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014-2018 Jobbik frakcióvez. h. 2014.05.06. 2015.10.11.

Tisztségek
Tisztség tól ig
az Országgyűlés alelnöke 2018.05.08. 2020.05.27.
az Országgyűlés alelnöke 2014.05.06. 2018.05.07.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2018- 2018.04.08. Országos lista 2018.05.08.  
2014-2018 2014.04.06. Országos lista 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 2010.04.25. Országos lista 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2018- Törvényalkotási bizottság Tag 2020.06.08.  
2014-2018 Nemzeti összetartozás bizottsága Tag 2016.09.12. 2018.05.07.
Népjóléti bizottság Tag 2014.05.06. 2015.05.11.
    A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2014.11.05. 2015.05.11.
2010-2014 Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság Elnök 2010.05.14. 2014.05.05.
    Nyugdíj- és idősügyi albizottság
Tag 2010.06.28. 2014.05.05.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2018- 125 288
2014-2018 432 815
2010-2014 93 271

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2018- 10 1316  
2014-2018 86 3822  
2010-2014 148    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.12.31. 2019.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2019 2019.12.31. 2020.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2020. október 1 544 760

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése képviselő 2006 2010
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése képviselő 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
szőlő- és gyümölcstermesztő Mezőgazdasági Szakközépiskola   1991
történelem alapszakos bölcsész Eszterházy Károly Egyetem Bölcsészettudományi Kar  

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ